Binek Araç

Dışarıda dondurucu bir soğuk… Problem değil. Komşunuz arabasının camının buzunu kazımaktan canı çıkmış. Sizin için artık bu geçmişte kaldı. Eberspächer ısıtma sistemi ile artık arabanızda soğuğun zahmetini değil, sıcağın konforunu yaşayacaksınız.

AÇIKLAMA

Otomobiller için Eberspächer ısıtma sistemleri

Dışarıda dondurucu bir soğuk… Problem değil. Komşunuz arabasının camının buzunu kazımaktan canı çıkmış. Sizin için artık bu geçmişte kaldı. Eberspächer ısıtma sistemi ile artık arabanızda soğuğun zahmetini değil, sıcağın konforunu yaşayacaksınız. Aracınızın motorunu soğuk çalıştırmak da artık tarihe karıştı. Gün Eberspächer ile başladığı güzellikte devam edecek: sıcacık, konforlu, stressiz. Artık otomobilinizde battaniye ihtiyacınız da olmayacak. Camlarınızda buz kazıma derdi de yok, camlarınız ve görüşünüz açık. Kısacası;Eberspächer ısıtıcı size beklediğiniz konforu vaat ediyor. Elbette ki emniyetinizi de göz ardı etmeden.

Isıtıcınızın Avantajları:

Açık görüş
Artık cam buzu kazımak yok. Zayıf görüşten dolayı kaza riski de yok.Eberspächer ısıtıcıyla tüm camlar buzsuz ve buğusuz-arabanıza daha binmeden bile. Aracınıza biner binmez tüm yönleri rahatça göreceğiniz camlarınız var artık.

Sıcacık otomobil
Kahvaltıdan sonra, spordan sonra veya bir dost ziyaretinin ardından: Motordan bağımsız ısınmış aracınız her zaman emrinizde. Yazın da ısıtıcınız size ferahlatıcı bir hava sağlar.

Kolay ateşleme
Motorunuz da dostu Eberspächer ısıtıcı. Motorunuz soğukken ateşleme yok artık. Bunun anlamlı uzun motor ömrü. Ayrıca egzost emisyonu daha az ve ateşleme sırasında yakıt sarfiyatı daha az. Ve en güzel şey:Her şey sadece bir düğmeye basmakla kontrol ediliyor. Komşunuzun buz kazımasına göz yummayın ve ona Eberspächer’i önerin.

Motorunuz yıpranmayacak
Motorunuz soğuk çalışmaya (otobanla 70 km hızla gittiğinde ki zorlamaya eşit) maruz kalmayacak

Az yakıt tüketimi
Motorun ön ısıtması ilk çalışma evresinde %20 tasarrufu sağlar.

Az hava kirliliği
Isıtıcınız, ilk ateşlemedeki egzost emisyonunu %60 azaltır.

Ayrıca bir gerçek var; Eberspächer ısıtıcının montajı, otomobilinize kolayca ve ekonomik olarak yapılır.Herhangi yetkili bir Eberspächer servisinde bilgi ve fiyat almanız için bir başka neden!