Kuru Tip Isıtıcılar
Çalışma Prensibi

Eberspächer kuru tip ısıtıcı aracınızın motorundan tamamen bağımsız çalışır. Isıtıcı, yanma havasını yakıt tankından veya müstakil bir yakıt tankından aldığı yakıtla karıştırır.

Airtronic D2

Motordan bağımsız ısı üreterek ısıtma ihtiyacınızı, araç motoru çalışmadan karşılayan Airtronic D2 kompak ve ekonomik bir kuru tip ısıtıcıdır. Optimum yakıt tüketim verimi, dört kademeli ısıtma modu ve üstün güvenlik standartlarına sahiptir.

Airtronic D4

Motordan bağımsız ısı üreterek ısıtma ihtiyacınızı, araç motoru çalışmadan karşılayan Airtronic D4 kompak ve ekonomik bir kuru tip ısıtıcıdır olup daha büyük hacimleri ısıtmak üzere tasarlanmış Airtronic D2’nin daha güçlü versiyonudur.

Airtronic D5

Daha büyük araçlar ve marin uygulamaları için tasarlanmış olan Eberspächer Airtronic D5, motordan bağımsız araç ısıtması için güçlü bir kuru tip ısıtıcıdır.

D8LC

Kargo veya başka amaçlı taşıma yapan çok uzun treylerlerin ısıtması için kuru tip güçlü bir Eberspächer ısıtıcıdır. Ayrıca bazı tekne ve yat ısıtmalrında da uygulamalar için en uygun kuru tip ısıtıcı tipidir.

Seyyar Isıtıcı

Seyyar kullanım amaçlı olarak tasarlanmış bu ısıtıcı içerisinde Eberspacher Airtronic D4 ısıtıcı mevcuttur.

Airtronic D2L
§Otomatik yüksek irtifa özelliği
à İrtifa kiti gerekli değil
§Kademesiz ayarlanan ısı çıkışı
à Daha fazla konfor
§5.000 saate arttırılmış uzun ömür
à Pazarda üstünlük
§Geliştirilmiş akustik
à Yakıt pompasında ‘tık’ sesi yok
§CAN / LIN / S+ arayüzleri
à Tüm iletişim sistemlerine hazır

Airtronic D4L
§Otomatik yüksek irtifa özelliği
à İrtifa kiti gerekli değil
§Kademesiz ayarlanan ısı çıkışı
à Daha fazla konfor
§5.000 saate arttırılmış uzun ömür
à Pazarda üstünlük
§Geliştirilmiş akustik
à Yakıt pompasında ‘tık’ sesi yok
§CAN / LIN / S+ arayüzleri
à Tüm iletişim sistemlerine hazır

Airtronic D6L
Daha sessiz, enerji açısından daha verimli ve hatta daha verimli olan en yeni nesil hava ısıtıcıları Airtronic 3 ve yeni, kullanıcı dostu kontrol ünitesi EasyStart Pro. Eberspächer Airtronic D6, uzun yıllar hizmet verdikten sonra artık daha fazla güç, daha kompakt tasarım ve kademesiz güç çıkışıyla sadık Airtronic D5'in yerini alıyor.