Hakkımızda

AÇSA OTOMOTİV

Uzun yıllara dayanan otomotiv sektöründeki tecrübesini 1996 yılından beri araç ısıtma sistemleri konusundaki faaliyetleri ile birleştirmiştir. Açsa, 2001 yılında Eberspächer motordan bağımsız araç ısıtma sistemleri Türkiye temsilciliğini alarak bu köklü firmanın Türkiye’deki adresi olmuştur. Türkiye genelinde 80 civarındaki yetkili servis ağı ve İstanbul‘daki merkez servisiyle Eberspächer ısıtma sistemi kullanıcılarına servis sağlamaktadır. Açsa hem OEM (Fabrika Montaj) hem de Aftermarket (Araca sonradan montaj)’e ürün sağlayıcı olarak önemli otomotiv firmalarıyla birlikte çalışmaktadır. 

Teknoloji harikası Eberspächer araç ısıtma sistemleri yanında İtalyan IndelB araç klima sistemleri (Sleeping well) ile IndelB araç buzdolaplarının Türkiye temsilciliği de Açsa Otomotiv tarafından yürütülmektedir. Ayrıca, çok soğuk bölgelerde dizel yakıtın donmasını önleyen Articfox dizel yakıt hattı ve yakıt deposu ısıtma sistemleri de Açsa tarafından Türkiye pazarına sunulmaktadır. Eberspächer markası ile markete sunulan Ebercool motordan bağımsız klima sistemleri Açsa’nın ürün yelpazesindedir.

Dirna Bergstorm'un Eberspächer markasıyla (Cooltronic, Duratronic) ve henüz Eberspächer markası olmaksızın (Bycool) sunduğu elektrikli klima grubu da Açsa tarafından Türkiye piyasasına sunulmaktadır. 

Kalori firmasının Eberspächer tarafından satın alınmasıyla Eberspächer-Kalori firmasının ürünlerinin Türkiye piyasasına dağıtım ve temsilcilcilik yetkisi de Açsa Otomotiv'e verilmiştir.

Açsa için her şeyden önce kaliteli ürün satmak, sattığı ürünün arkasında durmak, sattıktan sonra bu ürünlere gerekli servisi profesyonelce sağlamak ve daha da önemlisi güven ve samimiyet esastır.


Markalar
Markalar - Açsa Otomotiv

Eberspächer
Son teknolojiyle donatılmış üretim hatlarında otomobil, ticari araç, karavan, çekici, kamyon, minibüs, otobüs, tekne, yat, tren gibi tüm genel taşıtlar ile iş makinesi, ambülans, askeri araç gibi özel amaçlı araçlara motordan bağımsız ısıtma sistemi üretmektedir.

Markalar - Açsa Otomotiv

Indel B
Indel B, mobil soğutmada sistemlerinde, Iveco, Volvo, Renault, Daf, Scania, Leiland, Kenworth, Peterbilt, Irisbus ve Irizar gibi önde gelen tır ve kamyon üreticileri ile yıllardır işbirliği içerisinde olup bu firmaların araçlarına buzdolabı tasarlamaktadır.

Markalar - Açsa Otomotiv

Euroengel
Euroengel soğutma üniteleri, bozulabilir mallar taşıyan ticari araç veya mal teslim aracı sahibi profesyonel müşterimiz için hijyen standartları içinde uygun ve esnek çözümler sunar. Ürünlerimiz dönen kalıplama ile üretilmiş yüksek dayanımlı polietilenden yapılmıştır.

Markalar - Açsa Otomotiv

Kalori
Araç klima, ısıtma, ventilasyon araç içi iklimlendirilmiş hava dağıtım, kabin içi basınç ayarlama ve çeşitli klima aksesuarları için güçlü ortağınız.

Markalar - Açsa Otomotiv
Arctic Fox 
Dondurucu hava koşullarında iş makineleri, madencilik, binek araç ve marin
sektöründe yakıtın donmasını önlemektedir.