Sulu Tip Isıtıcılar
Çalışma Prensibi

Eberspächer kuru tip ısıtıcı aracınızın motorundan tamamen bağımsız çalışır. Isıtıcı, yanma havasını yakıt tankından veya müstakil bir yakıt tankından aldığı yakıtla karıştırır. Bu karışım yanma odasında buji ile ateşlenir.

Hydronic S3

Eberspächer Hydronic S3 Ekonomi piyasaya sürerek tüm araç segmentlerinin en son gereksinimlerini karşılayan en kompakt bir sulu tip ısıtıcı ile tanıştırıyor.

Hydronic M II

Hydronic M II sulu tip ısıtıcı modüler yapısı ile 3 farklı alt modele sahiptir. Bunlardan ilki 8 kW kapasiteli %100 biodizel yakıt için tasarlanmış M 8 modelidir ve sınıfinda %100 biodizel yakabilen tek ısıtıcı konumundadır. M 10 ve M 12 modelleri ise normal dizel yakıt için tasarlanmışlardır.

Hydronic L

Hydronic L , 16, 24, 30 ve 35 kW olarak 4 farklı kapasite sunmakta olan sulu tip ısıtıcı olup Hydronic 16, Hydronic 24, Hydronic 30 ve Hydronic 35 olarak adlandırılmıştır. 

Flowtronic 5000 Water Pump
Voltage: 24 V
Pumping quantity: 5,200 l/h
Power consumption: 104 W
Mobil Kombi
Mobil kombi içinde, sulu ısıtıcı, plakalı eşanjör ve paslanmaz tankı bulunan bir su ısıtma ürünüdür. İki temel işlevi vardır; kullanım suyunu ısıtmak ve karavanın iç hava sıcaklığını yükseltmek amacı ile kullanılacak üflecin sıcak su ihtiyacını karşılamak. Bu özellik ile karavanın ısıtma ihtiyacının tamamı tek bir cihaz ile sağlanmış olamaktadır.